İnternetten Davetiye Siparişi Vermek

Davetiye mutlu günlerin habercisidir. Düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, nikah davetiyesi, kına gecesi davetiyesi, doğum günü davetiyesi, sünnet davetiyesi gibi özel günler için birbirinden farklı davetiye çeşitleri vardır.

Tatlı telaşların içerisinde, davetiye seçmek, organizasyona uygun davetiyeyi bulmak için zaman ayırmanız gerekiyor. Zaman kaybetmeden İnternet üzerinden davetiye siparişi verebilirsiniz. İnternetten davetiye siparişi verdiğinizde, davetiyenizin tasarımı hazırlanır mail ile size gönderilir ve onayınız ile baskıya alınır. Davetiyeleriniz hazırlandıktan sonra kargoyla adresinize teslim edilir. İnternetten davetiye siparişi verirken; Özel tasarım davetiye, modern davetiyeler, yeni sezon davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. İnternetten davetiye siparişi vermek için Endüğün.com web sitemizi ziyaret edebilir. Kolayca kredi kartıyla davetiye alabilir veya havale ile ödeme yaparak sipariş verebilirsiniz. Endüğün.com ’un filtreleme özelliğiyle en ucuz davetiye modelleri, en pahalı davetiye modellerine göre sıralayabilirsiniz. Uygun davetiye modelleri, lüks davetiye modelleri ve özel tasarım davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Endüğün.com web sitesi üzerinden; düğün davetiyeleri, nişan davetiyeleri, nikah davetiyeleri, kına davetiyeleri, sünnet davetiyeleri veya özel tasarım davetiyeleri arasından davetiyenizi seçebilir internetten davetiye siparişi verebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler