Hareketli Sünnet Davetiyesi

Sünnet davetiyeleri; özel tasarım sünnet davetiyesi, katalog sünnet davetiyeleri, klasik sünnet davetiyesi, modern sünnet davetiyesi, hareketli sünnet davetiyesi, fotoğraflı sünnet davetiyesi olarak 6’ya ayrılır.

Sünnet konseptinize ve zevkinize uygun sünnet davetiyeleri modelleri arasından aileler seçim yaparken; sünnet çocuklarının ilgisini çeken sünnet davetiyelerini de sıklıkla tercih ediyorlar. Sünnet düğünü, sünnet çocuğunun günü ve onun beğendiği bir sünnet davetiyesi hazırlatmak istiyorsanız hareketli sünnet davetiyelerini incelemelisiniz. Çocukların ilgisini çeken, çocuk ruhuna hitap eden esprili sünnet davetiye modelleri; sünnetçi tasarımlı sünnet davetiyesi, sünnet çocuğu resimli sünnet davetiyesi, palyaçolu sünnet davetiyesi gibi sünnet davetiye modelleri eğlenceli ve farklıdır.  Özel tasarım sünnet davetiyeleri; modern tasarımlı maşallah yazılı sünnet davetiyesi, yaldızlı sünnet davetiyesi, kalın karton sünnet davetiyesi ve fotoğraflı sünnet davetiyesi modelleridir. Yeni sezon sünnet davetiyeleri modellerinde daha modern detaylarla ve yazı fontları ile istenilen renk ve tasarımda modeller mevcuttur. Hareketli sünnet davetiyesi fiyatları, sünnet davetiyesinin özelliğine göre değişmektedir.

Sünnet davetiyesi modelleri, hareketli sünnet davetiyeleri, hareketli sünnet davetiyesi modelleri ve sünnet davetiyesi fiyatları için endüğün.com sünnet davetiyeleri bölümümüzü inceleyebilirsiniz. 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler