Güllü Düğün Davetiyesi

Bir ömür mutluluğa adım atarken bu mutlu günün ilk haberini yakınlarınıza düğün davetiyeniz ile verirsiniz. Düğün davetiyeniz de özenli seçimiyle düğün organizasyonunuzu, aşkınızı ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri yansıtır.

Düğün davetiyesinde farklı ve özel düğün davetiyelerini tercih eden çiftler. Davetiye seçimlerinde; davetiye renkleri, davetiye tasarımları, davetiye süslemeleri, davetiye boyutları, davetiye iç yazısı gibi tüm detaylarını titizlikle seçerek karar veriyorlar.  Çiçekli düğün davetiye tasarımlarını tercih eden çiftler, çiçeklerin anlamından ve renklerinden de ilham alarak davetiye tasarımını hazırlatıyorlar. Güllü düğün davetiyesi, modern çiçek tasarımlı davetiyeler arasında yer alır. Güllü düğün davetiyesi, özel tasarım düğün davetiyesi olarak hazırlandığında; güllü zarf düğün davetiyesi, süslemeli güllü düğün davetiyesi, gül tasarımlı davetiye olarak hazırlanabilir. Güllü düğün davetiyesi modelleri davetiye firmalarının kataloglarında da yer alır. Güllü düğün davetiyeleri; güllü nişan davetiyesi veya güllü nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir.

Yeni sezon güllü düğün davetiyesi modelleri, güllü davetiye fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Mutluluklar…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler