Gelinin Düğün Telaşı

O en özel gecenizde bir prensese dönüşün. Makyajınız, kaşlarınız, saçınız, kirpikleriniz, el ve ayak bakımınız derken uzun bir güzellikle reçetesi ile başbaşa kalacaksınız.
2017 2018 Gelinleri için Saç Modelleri
Gelin saç modelleri dediğimizde doğal ve örgü aksesuarlarla desteklenerek toplandığı topuzlar bu sezonların trendlerindendir. Saç modeli düğün konseptine uygun olmalıdır. Açık alan düğünler yada kapalı alan düğünleri seçiminize göre saçınızın modeli değişebilir.  Bir kırdüğünü yapıyorsanız doğal saçlar ve yüzü daha dinamik gösteren toplamalar tercih  edilebilir. Ama bir kapalı salon düğünü yapıyorsanız saçınız da görkemli atmosfere uygun olmalıdır.
Saç modeline karar vermeden önce aşağıdakilere dikkat ediniz
Sürekli gittiğiniz kuaföre ya da yeni seçmiş olduğunuz kuaföre en az bir ay önceden tekrar bir görüşme sağlayın. Kesinlikle prova bir saç deneyin, böylece yüz yapınız  gelinliğin ve duvağın modeli eşinizin boyu gibi detaylar saçının doğru olmasında önem taşır.
Kusursuz Gelin Makyajı
Naturel olmak her zaman önemlidir farklı görünmek için fazla aşırı makyajdan kaçın, gelin olarak siz zaten günün prensessiniz siz zaten farklı görüneceksiniz.!
Fazla koyu renklerden kaçının hafif,sade ve canlandırıcı renkler kullanarak gelinliğin sadeliği ile uyum sağlanmalıdır. Profesyonel makyaj malzemelerinin kalıcılığı daha fazla olur bu yüzden aşırı dozlarda kapatıcılar kullanmaya gerek yoktur. Makyajınızı profesyonel ürünler kullanarak şık ve sade bir görünüm katabilirsiniz.
Cilt bakımına ne zaman yaptırmalı
Cilt bakımı yapıldıktan sonra ciltte geçici lekeler oluşma ihtimali vardır. Bundan dolayı en geç bir hafta önce gelinimiz cilt bakımı yaptırmış olmalıdır. Düğünden önceki gece de cildini çok iyi bir şekilde nemlendirmelidir. Böylece ertesi gün kuaförde yapılacak makyaj'ın pürüzsüzlüğü ve kalıcılığı artar. Bu, güzel ve telaşlı günlerinizde endugun.com olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler