Gelin Buketi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Gelin buketi seçiminde nelere dikkat edilmelidir? Gelin buketi nasıl seçilir? 

Endüğün.com'dan gelinlere ipuçlarıBilindiği üzere gelinin en güzel aksesuarlarından biri de el buketi. Gelin çiçeği, gelin el buketi seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bir kaç değişken var. Endüğün sizler için sıraladı...

Öncelikle Gelin Çiçeğinizin, buketinizin gelinliğiniz ile uyumlu olsun. Gelinin en önemli aksesuarlarının başında gelen buketinizle gelinliğinizin uyumu şıklığınıza şıklık katacaktır. 

Sonrasın'da düğününüzü yapacağınız mevsime göre Buket seçimi yapın. Buketinizin aynı zamanda düğün konseptinizle de uyumlu olması da şık bir ambians oluşturacaktır. 

İlkbahar düğünleri için gelin el buketlerinde; baharı müjdeleyen çiçekler  lila, pembe, pudra renklerinin soft tonları hakimken...

Yaz düğünleri için renklerin daha canlı olanları tercih ediliyor.

Sonbahar  düğünleri için, gelin el buketlerinde daha mat ana renkler... turuncu tonları , zengin kırmızılar  ve göz alıcı altın renkleri gelin el buketi trendleri arasında yer alıyor. 

Kış düğünleri için gelin el buketleri daha flu tonlar kırmızı ile hareketlendirilebileceği gibi tüm renklerin karışımı ile kış düğününü ısıtacak şık bir Buket tercih edebilirsiniz.

Son olarak el buketinize uygun Nedime çiçekleri ve yaka çiçeği yaptırmayı ihmal etmeyin endugun.com olarak tüm çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler