Fotoğraflı Sünnet Davetiyesi

Fotoğraflı Sünnet davetiyeleri Sünnet davetiyesini tam anlamıyla kişiselleştiren en cok gündemde olan modellerdendir. Resimli sünnet davetiyelerinde de çeşitler bulunmaktadır. 300 gram Amerikan parlak karton üzerine sıradan kapaklı resimli sünnet davetiyeside yaptırılabilir yada biraz daha konsepte uygun olarak tasarlanabilmektedir.
Kır düğün salonlarına uygun olarak tasarlanan sünnet davetiyelerinde konsept yansıtılmaktadır. Örn. Kraft üzerine tasarlanmış üç katlamalı şekilde ortada resim diğer iki tarafınada bilgileri gelecek şekilde de fotoğraf modern bir davetiye tarzında tasarlanabilir. Yada Retro dediğimiz eskitme verilerek yapılan sünnet davetiyeside 2013 yılından beri dikkat çeken satılan davetiyeler arasındadır.Fotoğraflı sünnet davetiyesi fiyatı 0.65 TL den başlar, 2.50 TL ye kadar gitmektedir.  Özel tasarım sünnet davetiyelerinde de fotoğraflılar yer almaktadır.

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim… Endugun.com türkiyenin en büyük davetiye atölyesidir. Hayal ettiğiniz sünnet davetiyesini bize anlatın en kaliteli sünnet davetiyesini size yaratalım. Hazır sünnet davetiyesi isterseniz endugun.com dan inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler