Farklı Düğün Davetiyeleri

En özel gününüze, sevdiklerinizi davet ederken farklı olmak istemez misiniz? Kusursuz bir Düğünün ilk ipucunu, davetiyeniz verir. 

Özel bir organizasyon, şık davetliler, her detayı planlanmış bir düğününüz olacaksa, davetiyeniz de en az organizasyonunuz kadar şık ve farklı olmalıdır. Farklı düğün davetiyeleri: Özel tasarım düğün davetiyeleri ve katalog davetiyelerinde ki tasarım davetiyeleridir. Birbirinden farklı düğün davetiyeleri arasında seçim yaparken, düğün konseptinizi göz önünde bulundurmayı unutmayın Uyumlu ve özenli hazırlanmış her detay bu mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır. Farklı düğün davetiyeleri denince akla, mum baskılı düğün davetiyeleri, kurdeleli düğün davetiyeleri, jüt ipli düğün davetiyeleri, çiçekli düğün davetiyeleri ve özel konsept davetiyeler gelir. 2017 yılında düğün organizasyon firmalarının süslemelerinde sıklıkla kullandığı; jüt masa süslemeleri, ahşap suplalar, kütük mumluklar, jüt sandalye süslemeleriyle kısaca eskitme ile en çok tercih edilen davetiye modeli Kraft jüt ipli davetiyeler olmuştur. 2018 yılının da trend davetiye modelleri arasında yer alacak olan Kraft tasarım düğün davetiyesi, farklı tasarımlar ile hazırlanıp isim kartlarıyla süslenerek konsepte uygun hale getiriliyor. Farklı düğün davetiyelerinin fiyatları 1 TL’den başlamakta, davetiyenin tasarımı ve süslemesine göre artmaktadır. 

Klasik düğün davetiyelerinden sıkılan konuklarını farklı düğün davetiyesi ile davet etmek isteyen çiftlerimiz birbirinden farklı düğün davetiyeleri için endüğün.com davetiyeler bölümünü inceleyebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler