En Güzel Davetiye Modelleri

Davetiye; mutluluğa adım atarken, sevdiklerinizin de şahitlik etmesi için gönderdiğiniz davet kartlarıdır. Davetiye seçimi çiftlerin en tatlı telaşlarından biridir. 

En güzel davetiye seçiminin yolu; Düğün davetiyesi, nişan davetiyesi veya kına gecesi davetiyesi organizasyonunuzun temasına uygun, organizasyonun mevsimine uygun davetiye seçimi yapmaktan geçiyor.

  • İlkbahar düğün davetiyeleri; Yeşil, sarı ve pembe renkleri soft tonlar hakimken baharı müjdeleyen davetiye modelleri en güzel davetiyeler arasında yer alıyor.
  • Yaz düğün davetiyeleri;  canlı renkler hâkimken çiçek tasarımlı davetiyeler, açık renk zarflarla kombinleniyor. Ortaya yazın en güzel davetiyeleri çıkıyor.
  • Sonbahar düğün davetiyeleri; sarı, turuncu, kahve ve krem renkleri mat tonlarıyla sonbaharın simgesi yaprak tasarımları yer alıyor. En güzel sonbahar düğün davetiyeleri modelleri arasında yer alıyor.
  • Kış düğün davetiyeleri; iç ısıtan renklerde; kırmızı, sarı, turuncu tonları kullanılırken. Mavi, beyaz, lacivert gibi renklerde tercih edilebiliyor. Tema olarak çiçek tasarımlı, kar taneli davetiye modelleri en güzel davetiye modelleri arasında yer alıyor.
  • Her mevsime uygun ve her düğün konseptine uygun davetiye renk ve modelleri arasında ise; beyaz, siyah, krem, gold, gümüş renkte düğün davetiyeleri sade tasarımlar ve Kraft tasarımlı düğün davetiyeleri en güzel davetiye modelleri arasında yer alıyor. 

Davetiye modelleri arasında henüz bir seçim yapmadıysanız, en güzel davetiye modelleri ve davetiye seçimi için, endüğün.com web sitemizi inceleyebilirsiniz. Mutluluklar Diliyoruz…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler