Düğün davetiyesi siparişi verirken nelere dikkat etmeliyim?

Online düğün davetiyesi siparişi, İnternet üzerinden düğün davetiyesi siparişi, internetten davetiye satın alma sırasında dikkat etmeniz gerekenleri sizler için sıraladık.

Düğün davetiyesi siparişi verirken:

1- Düğün davetiyesinin kağıt gramajını; Davetiyenin ortalama gramajı 170 gr. altında olmamalıdır. Aksi halde elinize gelen davetiye ince ve şekilsiz görünür.

2- Düğün davetiyesinin tam ebatlarını öğreniniz

Düğün davetiyesi bastırırken mutlaka ebat yazmıyorsa sorunuz. Davetiye ebatları dikdörtgen davetiyelerde ortalama 10*14 ten küçük olmamalıdır. Kare davetiyelerde 10*13 ten küçük olmamalıdır. Bu ölçüler dışında özel tasarım davetiyelerin seçiminde ebatlarını mutlaka öğrenin. Aksi halde 1 hafta sabırsızlıkla gelmesini beklediğiniz davetiyeniz, elinize ulaştığında hayal ettiğiniz dışında gelerek sizi hüsrana uğratabilir.

-  Düğün davetiyesinin baskıdan önce bir örneğinin, online ortamdan size gönderilmesini isteyiniz

Baskı öncesi elinize ulaşan davetiyenin fontu ( yazı karakteri ) ile puntosunu ( büyüklük ) kontrol ediniz. Davetiyenizde yazım hatası olup olmadığını kesinlikle dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

Düğün davetiyeniz kapınıza geldiğinde Hüsrana uğramamak için bu 3 maddeyi dikkate alarak siparişinizi veriniz. Endüğün.com davetiye modellerinde tüm davetiyeler ve ürünler detaylı olarak eklenmiştir. Sipariş verdikten sonra aynı gün içerisinde sizlere tasarım ekibimiz ulaşarak bilgileri teyit etmektedir. Sonrasında davetiyenin grafik çalışmasını yapıp sizlere iletişim bilgilerinizden ulaşarak gönderilmektedir.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler