Dikdörtgen Düğün Davetiyeleri

Düğün davetiyesi, farklı boyutlarda hazırlanabilir. Düğün davetiye boyutlarında; kare düğün davetiyeleri, dikdörtgen düğün davetiyeleri ve özel kesim düğün davetiyeleri vardır.

Dikdörtgen düğün davetiyeleri, kalın gramaj dikdörtgen düğün davetiyesi ve standart dikdörtgen düğün davetiyesi olarak iki kategoriye ayrılır. Dikdörtgen düğün davetiyelerinde, yazı tasarımları yatay ve dikey olarak hazırlanır. Dikey yazı tasarımlı, dikdörtgen düğün davetiyelerine zarfları da dikey zarf olarak kombinlenir. Yatay yazı tasarımıyla hazırlanan dikdörtgen düğün davetiyelerinin ise zarfları yatay dik zarftır. Dikdörtgen davetiye modelleri, dikdörtgen düğün davetiyesi, dikdörtgen nişan davetiyesi, dikdörtgen nikah davetiyesi ve dikdörtgen kına davetiyesi olarak tercih edilebilir. Dikdörtgen davetiyelerde özellikle dikdörtgen kına davetiyesi; dik olarak kullanılır ve ayraç davetiye diye geçer. Ayraç düğün davetiyesi olarak bilinen dikdörtgen düğün davetiyesi modern tasarımlarıyla çiftlerin tercih ettiği modellerdendir. Dikdörtgen davetiye, özel tasarım düğün davetiyesi olarak; zarf süslemeleri, davetiye iç tasarımında özel olarak hazırlanabileceği gibi katalog davetiye modelleri arasından da hazırlanabilir.

Dikdörtgen düğün davetiyesi modelleri, tüm dikdörtgen davetiye modelleri ve dikdörtgen davetiye fiyatlarını endugun.com web sitemizden inceleyebilirsiniz. Mutluluklar…

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler