Davetiyelerde Çiçek Tasarımı Modası

2018 yılında dünya evine girecek olan çiftlerimiz için, 2018 düğün davetiyelerini ve davetiyelerde çiçek tasarımı modasına yer vermek istedik. 

2017 yılında en çok tercih edilen davetiye modelleri arasında yer alan çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri, 2018 yılı davetiye modelleri arasında da yerini aldı. Romantik davetiyelerin vazgeçilmezleri arasında yer alan çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri yeni sezon düğün davetiyelerinde de modern tasarımları ve zarif detayları ile çiftlerin beğenisine sunuluyor. Ünlü davetiye firmalarının da kataloglarında yer verdiği çiçek tasarımlı davetiye modelleri modern davetiye kategorisinde yer alıyor. Güllü düğün davetiyesi, lavantalı düğün davetiyesi, ayçiçeği davetiye, ortancalı düğün davetiyesi, papatyalı düğün davetiyesi modellerinin yanında 2018 yılına damga vuracak tasarım düğün davetiyeleri arasına; botanik yapraklı düğün davetiyeleri, tropikal çiçekli davetiyeler de ön planda olacak. Çiçek tasarımlı düğün davetiyeleri renklerine ve düğün organizasyonuna uygun tasarımıyla düğününüzün en özel detayları arasında yer alabilir.

Çiçek tasarımlı davetiyeleri; çiçek tasarımlı nişan davetiyesi, çiçek tasarımlı nikah davetiyesi olarak da tercih edebilirsiniz. Çiçek tasarımlı davetiye modelleri, 2018 düğün davetiyeleri ve 2018 düğün davetiye modelleri için www.endugun.com web sitemizin yeni sezon davetiyeler bölümünü inceleyebilirsiniz. Mutluluklar…

 

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler