Davetiye Çeşitleri

Siz de eşinizden, dostunuzdan bildiğiniz üzere yüzlerce çeşit davetiye vardır. Düğün davetiyeleri olarak düşünecek olursak:

- Kraft Düğün Davetiyeleri

- Klasik Düğün Davetiyeleri

- Özel Düğün davetiyeleri

- İsteğe bağlı düğün davetiyeleri

- Standart düğün davetiyeleri

başlıkları altında yüzlerce çeşit ve model düğün davetiyeleri bulunmaktadır. Günümüz teknolojisinde endüğün.com, sizlere isteğe bağlı özel davetiyeleri ile dilediğiniz hayalinizdeki davetiyeye endüğün aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Special Davetiyeler bölümünden, dilerseniz hayalinizdeki davetiyeyi uzman ekibimize garanti ile yaptırabilirsiniz. Bir önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi 20 TL den 600 TL ye kadar davetiyeler fiyat değişikliği göstermektedir.

Standart düğünlerde, genellikle katalog davetiyeleri tercih edilmektedir. Katalog Düğün Davetiyeleri’nin özel davetiyelere göre fiyatları daha uygundur. Nedeni ise sadece size özel değil yüzlerce çiftin aynı anda davetiyelerinin oluşturulmasında ve tamamen endüstriyel olarak hazırlanmasından insan enerjisi gerektirmediğinden katalog düğün davetiyeleri modelleri özel tasarım davetiyelere göre daha uygun fiyattadırlar. Katalog düğün davetiyesi modellerine de endugun.com düğün davetiyeleri modellerinden inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz. Ortalama 7 iş günü içerisinde dünyanın her yerine davetiyeniz gönderilmektedir.

Mutluluklar dileriz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler