Çiçekli Düğün Davetiyesi

Çiçekli düğün davetiyeleri, her mevsim tercih edilir. Çiçekli düğün davetiyeleri;  Vintage düğün davetiyesi, Retro düğün davetiyesi, modern düğün davetiyesi ve klasik düğün davetiyelerinde farklı tasarımlarda kullanılır.

Çiçekli düğün davetiyeleri, bahar düğün davetiyelerinde; çiçek tomurcuk şeklinde tasarımlar tercih edilirken sonbahar düğünlerine uygun davetiye tasarımlarında ise yaprak dökümü tasarımı şeklinde baharın renkleriyle hazırlanır. Yaz, kış düğün davetiyelerinde, çiçekli düğün davetiyeleri yaz renkleriyle ve kış renkleriyle hazırlanır. En çok kır düğünlerinde tercih edilen çiçekli düğün davetiye modelleri, zarif ve modern düğün davetiyeleri arasında yer alır. Çiçekli düğün davetiyeleri, çiçekli nişan davetiyesi, çiçekli nikah davetiyesi olarak da tercih edilebilir. Çiçekli düğün davetiyeleri, özel tasarım düğün davetiyesi olarak hazırlandığın da zarf süslemeleriyle de hazırlanabileceği gibi davetiye iç tasarımlarında da kullanılabilir. Davetiye firmalarının da kataloglarında çiçekli davetiye modelleri mevcuttur. Çiçekli davetiye fiyatları, özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Çiçekli düğün davetiyesi, çiçekli davetiye modelleri, özel tasarım çiçekli davetiye fiyatları için endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler