Beyaz Düğün Davetiyesi

Beyaz düğün davetiyesi, düğün davetini sade ve şık bir davetiye ile yapmak isteyen çiftlerin ilk tercih ettiği davetiye rengi beyaz düğün davetiyesidir.

Beyaz düğün davetiyesi, saflığın ve temizliğin simgesidir. Beyaz düğün davetiyesi, gelin gibi zarif, sade ve şıktır. Düğün organizasyonunu beyazlar üzerine hazırlatmayı düşünen çiftler için beyaz düğün davetiyesi şık bir detay olacaktır. Beyaz düğün davetiyesi, her mevsim tercih edilebilir ve tasarımıyla her düğün konseptine uygun olarak hazırlanabilir. Beyaz düğün davetiyesini; yeşil çiçek tasarımıyla kır düğününe uygun davetiye modeli olarak, yaparak tasarımıyla sonbahar düğününe uygun davetiye modeli olarak, deniz yıldızı ile deniz temalı davetiye olarak, kar taneleriyle kış düğün davetiyesi olarak hazırlatabileceğiniz gibi şık detaylarla şık bir otel düğünü içinde tercih edebilirsiniz. Beyaz düğün davetiyesinin en güzel avantajı tasarımıyla her düğüne uygun olarak hazırlanabilecek bir davetiye rengi olmasıdır. Beyaz davetiye modelleri; düğün davetiyesi olarak tercih edilmenin dışında beyaz nikah davetiyesi veya beyaz nişan davetiyesi olarak da tercih edilebilir. 

Beyaz düğün davetiyeleri, beyaz davetiye modelleri için özel tasarım davetiyeler ve katalog davetiye modellerimizi endugun.com web sitemizden inceleyebilirsiniz. Mutluluklar…


DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler