Ayraç Düğün Davetiyesi

Düğün davetiyesi; yer, zaman, saat bilgilerini taşımanın yanında davetlilere, düğün organizasyonu hakkında ilk ipucu veren mutlu gün kartlarıdır. Ayraç düğün davetiyeleri, kitap okumayı seven, düğün davetiyesi düğünden sonra da kalıcı olsun isteyen çiftlere hitap eden davetiye modelleri arasında yer alır.

Ayraç düğün davetiyesi, kitap ayracı davetiyeler aynı zamanda konuklara bu mutlu güne özel bir anı okudukça sizi hatırlayacakları küçük bir hediye olabilir. Ayraç düğün davetiyeleri, kolay dağıtımı ve modern tasarımları ile çiftler tarafından son yıllarda sıklıkla tercih edilen davetiye modellerindendir. Kitap ayracı davetiyelerin boyutları ortalama 6,5*18 – 7,5*20 cm ebatlarında hazırlanır. Aynı ebatlarda zarflar ile hazırlanır. Ayraç davetiye modelleri arasında; tüylü ayraç davetiye, püsküllü ayraç davetiye, çiçekli ayraç davetiye özel süslemeleriyle hazırlanan özel tasarım davetiye modellerindendir. Ayraç düğün davetiyesini, özel tasarım olarak hazırlatabileceğiniz gibi, davetiye firmalarının kataloglarında yer verdiği ayraç davetiye modelleri arasından da seçerek hazırlatabilirsiniz. Kitap ayracı davetiye modellerini; kitap ayracı kına davetiyesi, kitap ayracı nikah davetiyesi veya kitap ayracı nişan davetiyesi olarak da tercih edebilirsiniz. 

2018 ayraç davetiye modelleri, kitap ayracı düğün davetiyesi ve fiyatları için www.endugun.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DÜĞÜNÜNÜZ İÇİN ÖZEL BİR DAVETİYE SEÇİN

Düğün Davetiyelerimiz Özel Tasarım Davetiyeler